Vážení přátelé,

rád bych se s Vámi podělil o příběh vzniku naší společnosti. Na začátku byl sen stát se automobilovým závodníkem. V roce 1994 jsem získal mezinárodní  licenci jezdce v disciplíně AUTOKROS. Po prvních startech v divizi D1600 v Nové Pace bylo zřejmé, že bez dílny to určitě nepůjde. A dílna bez soustruhu také ne. A tak jsme si pořídili v roce 1994 ten první-manuální. Po čase první řízený a dále pak první frézovací centrum. Dalším zlomovým datem byl rok 2006, kdy se firma přeměnila na SCHW SERVICE s.r.o.
Po překonání všech investic, nepodařených dotacích a hospodářské krize jsme v roce 2013 společnost stabilizovali a započali s inovací výrobních systémů a uplatnění nejmodernějších technologií, zejména při opracování nerezového materiálu. Našimi zákazníky se staly významné české, ale i zahraniční společnosti a toto nás zavazuje k trvalému zvýšenému pracovnímu nasazení. Věříme v budoucnost a návratu těch legendárních českých ručiček.

Pavel Schwarzer
jednatel a zakladetel společnosti


Hlavním našim oborem ve strojírenství je CNC soustružení a komplexní CNC obrábění, na nejmodernějších strojích Mori Seiki a dalších vysoce kvalitních strojích značky Hyundai. Naší hlavní devizou v tomto oboru je dosahování vysoké kvality, přesnosti a spolehlivosti dodávek, dle přání našich zákazníků. Mezi nejčastěji obráběné materiály patří nerezová, konstrukční, zušlechtěná a nástrojová ocel.

Nejčastějšími produkty naší společnosti jsou přesné nerezové díly vyrobené CNC obráběním, které zahrnuje kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotného frézování. Součástí výroby je rovněž přenos tavby materiálu na výrobek, jeho popis, výstupní kontrola jakosti a balení pro bezpečný transport až k zákazníkovi.

Našimi typickými výrobky jsou pouzdra, příruby, hřídele, matrice, čepy apod. vyrobené převážně z nerezové, konstrukční, zušlechtěné a nástrojové oceli.


Výrobní možnosti naší společnosti jsou velmi obsáhlé.

Přesné nerezové díly vyrobené CNC obráběním, které zahrnuje kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotného frézování, používáme výhradně nejmodernější CNC soustruhy Mori Seiki a dalších vysoce kvalitní stroje značky Hyundai. Při kontrole kvality využíváme pro měření měřící pracoviště vybavené kalibrovanými měřícími přístroji.